Naše produkty - www.reflexniprivesky.cz

Naše produkty

Podívejte se na různé druhy reflektorů z naší nabídky a vyberte si ten, který nejlépe naplňuje vaše požadavky. V naší nabídce prozatím naleznete následující kategorie:

Reflexní přívěsky (Reflective Hangers)

Nejoblíbenější a nejrozšířenější reflektor na provázku se spínacím špendlíkem nebo kuličkovým řetízkem si jednoduše připnete na jakoukoliv část oděvu, tašky či batohu.

Jeden ze základních reflektorů, který se těší oblibě u malých i velkých. Vyberte si z barevné škály pro malé holčičky i kluky, potěšte malým dárkem svého kamaráda nebo kamarádku, obdarujte přítelkyni či přítele nebo udělejte radost drobností svým rodičům a prarodičům. Tento životy zachraňující přívěšek a zároveň nápaditý módní doplněk vám zkrátka NIKOMU NESMÍ CHYBĚT.

Reflexní nálepky (Reflective Stickers)

Tento produkt je ideální pro aktivní zákazníky, neposedné malé děti, ale i zvířata. Nálepky zůstanou na jednom místě, jsou trvanlivé a voděodolné.

Reflexní nálepky jsou rovněž  žádaný a charakteristický produkt. Mohou být nalepeny na bundu, školní tašku, holínky, koňské sedlo a na mnoho dalších nestretchových materiálů. Oděvy s nimi můžete až 20x vyprat (na 40°C), aniž by nálepky ztratily svou bezpečnostní či ozdobnou funkci.

Reflexní pásky (Slapwraps)

Ideální produkt pro sportovce a chodce.

Tento reflektor se Vám pohodlně obtočí kolem paže či nohy. Nic vás tak nebude omezovat v pohybu a přitom stále budete vidět, ať už půjdete na klidnou procházku nebo na divokou projížďku na kole.

Reflexní obojky (Reflective Collars)

Bojíte se na procházkách o své domácí mazlíčky? Myslíme i na ně!

Tento nastavitelný reflexní obojek  padne Vašemu pejskovi přesně na míru díky jednoduchému zapínání. Je váš pejsek poněkud větší? Nevadí. Systém je navržen tak, abyste v případě potřeby mohli spojit dva obojky dohromady, a dostat tak jeden velký. Váš pejsek tak může na procházkách pobíhat, jak se mu zachce, a vy máte jistotu, že je v blízkosti silnic dobře vidět.