O nás - www.reflexniprivesky.cz

Nápad dovážet reflexní přívěsky do České republiky vznikl za doby mého půlročního pobytu v Estonsku.
Estonsko je země, kde se počasí mění z minuty na minutu - půl roku je tam slunné léto, dalšího půl roku ponurá zima a do tohoto bez varování kdykoliv vstoupí sychravý podzim.

Právě kvůli těmto náhlým změnám je zde nošení reflexních přívěsků povinné. Chodci jsou tak chráněni například před srážkou s motorovým vozidlem či cyklistou, a to ať za deštivého dne, tmavé noci, za mlhy, nebo zkrátka jen za obyčejné tmy.

Naší společnost nejvíce zaujal účel těchto reflexních přívěsků - a sice chránit sebe, svou rodinu a také své domácí mazlíčky. Být vidět zejména na přechodech, při sportu, nebo když se jdete jen tak projít, je velice důležité.

Bezpečnost ale není jediný důvod, proč jsme se zaměřili právě na tento druh reflektorů. Chceme Vám je nabídnout v co nejvíce barvách, designech a typech. Jen tak naše zboží může být něčím, co rozesměje malé dítě, potěší mladou slečnu jako ozdoba na kabelku, vyjádří postoj k životu nespoutaného rebela, dospělému dopřeje krátký útěk z reality šedých kostýmů a zviditelní Vaše mazlíčky. A přitom tyto malé doplňky zachraňují životy.

Nechceme, aby naše zboží bylo jen něco, co byste měli mít. My chceme, abyste ho chtěli mít.