Proč reflexní přívěsky - www.reflexniprivesky.cz

Proč reflexní přívěšky

 

Každý z nás se zcela jistě jako účastník silničního provozu ocitl v situaci, kdy za snížené viditelnosti na poslední chvíli uviděl chodce, cyklistu, maminku s kočárkem, psa atd…

Určitě Vás přitom napadlo, proč ti lidé nemají nějaké světlé oblečení, baterku nebo něco, co by je zviditelnilo?
A právě z tohoto důvodu se po celém světě používají reflexní přívěsky. Některé země mají dokonce jejich povinné použití pro všechny nemotorizované účastníky silničního provozu.

Statistiky vypovídají, že ani osvětlené přechody nezajistily bezpečnost chodců.

Použití těchto reflexních produktů je cenově dostupná a velmi jednoduchá cesta na záchranu lidských životů. Jejich snadné použití Vám zajistí až čtyřnásobně lepší viditelnost pro řidiče.

Při výběru dbejte především na kvalitu. Pouze kvalitní a certifikované výrobky Vám zaručí potřebnou bezpečnost. Náš dodavatel patří mezi největší výrobce v severní Evropě a jeho výrobky mají všechny potřebné ochranné znaky a certifikáty. Pro Vaši lepší představu o funkčnosti reflexních prvků Vám nabízíme následující ilustrační VIDEA.
Na prvním videu uvidíte reálný pohled řidiče z auta za různých situacích. Toto video natočili osobně pracovníci společnosti AM Cygnet Company, s.r.o.
Druhé video je převzaté od našeho dodavatele a obsahuje všechny dostupné produkty, které postupně budeme zařazovat i do naší nabídky.